Lokal 80m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

136 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 07:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Zyre 90m2 me qira në Qendër, në Shesh. 700 EUR
Banesë 88.12m2 në shitje në Lagjen Dodona. 110 000 EUR
Banesë 43m2 me qira në Qender - Shesh 350 EUR
Banesë 80m2 më qira në Dragodan – Arbëri. 250 EUR
Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithesj 2 Hapsira Pune dhe 1 WC.
Lokali është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si: call center, auditim, zyre programimi etj.
Objekti në të cilin ndodhet lokali ka leje ndërtimi.

ID e shpalljes: 40093

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Zyre 110m2 me qira te 4 Llullat. 1 000 EUR
Lokal 70m2 me qira në Ulpianë. 800 EUR
Banesë - Zyre 90m2 me qira në Pejton. 800 EUR
Shtëpi  184m2 në shitje në Gërmi. 280 000 EUR
Në fillim