Lokal në shitje dhe me qira në lagjën e Spitalit

310 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iShqipe agency 09 Dhj 17:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Leshojmë lokalin me qira dhe në shitje në lagjën e Spitalit rruga:Muharrem Fejza në rrugën kryesore.
Lokali është komplet i rregulluar, me hapsirë 214m2 me Teras,ndodhët në një vënd ideale për qdo veprimtari biznesore, e posedon të gjithë inventarin e nevojshme.
Qmimi i qiras shtë:1500€ Plus pagesa për inventarin e lokalit, ndërsa i shitjes është:310.000€..
Numrat e kontaktit janë:
Viber: +37744 199-309
044 199-309 049 705-464
E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Të ofertat nga Agjensioni jonë, mundë të informohëni në faqën zyrtare në:Facebook
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.

Qmimi:1500€ me të gjithë inventarin

iShqipe agency
044199309
Leaflet
Në fillim