Ofrohen per shitje 3 lokale te Mati 1 !DELTA

1 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 00:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Ofrohen per shitje 3 lokale te Mati 1.

Lokali 1: 108.6m² i cili mund të ndahet në: 2 x 54.3m²
Lokali 2: 120.6m² i cili mund të ndahet në: 57.5m² dhe 63.1m²
Lokali 3: 60m²

Objekti ka pranim teknik dhe posedon çertifikatë të përdorimit me nr.391/02-0235112 të datës 11.12.2018.
Objekti gjendet rreth 50 metra larg Super Viva dhe 250 metra larg rrethit te Rruges B.

Kodi:3060

Kontakti: 049157113 049445711 044556777
DELTA Patundshmeri
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per shitje loklai 240m2 ne Arberi !DELTA 2 600 EUR
Banes me qira banesa me 100m2 ne Tophane!DELTA 400 EUR
Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Dardani !DELTA 300 EUR
Ofrohet banesa ne shitje te Famisi !DELTA 65 000 EUR
Në fillim