Leshoj Me Qera Lokalin Ne Qender Te Prishtines

850 EUR

Shitet nga: lokal 10 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Leshoj Me Qera Lokalin ne Qender te Prishtines perkatesisht te Qafa
perball Western Unionit, Lokali ka 50m2 dhe 20m2 teras i pershtashem
per: Ordinanc, Kafeteri, Dyqan,Fast food, Sallon,Mishtore,zyre etj.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione