RINI-SHITET LOKALI 126M2 ALB DIZAJN PRISHTINE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 06:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Dragodan Prishtine
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
#LOKALI NE SHITJE DRAGODAN PRISHTIN ALB DIZAJN

lokali ka 126m2 i gatshëm është i pershtatshem per shum veprimtari si: #Ordinaca,#Market,#Kafiteri #Fitnesclub #Sallonondulimi etj.Objekti i ri ambijent i rregulluar shum mirë ,presim klijent serioz.

✅Sipërfaqja e Lokalit #126m2

✅Qmimi 239.400 1.900EURO PER M2

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️⬇️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com

Për ofertat tjera pelqeje faqen tonë në fb👍

fb: Agjensioni Rini⬇️

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim