RINI-SHITET LOKALI 75m2 te 4 Llullat ne PRISHTIN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 06:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Adresa: RR.JUSUF GERVALLA 4 LLULLAT
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
#️SHITET LOKALI #75m2 te 4 Llullat ne PRISHTIN

#Shitet Lokali #75m2ne Prishtine rruga Jusuf Gervalla te 4 llullat i gatshëm për pune me Dokumentacion ne rregull me flet poseduse mbartja behet mbrenda dites.
është i pershtatshem per shum veprimtari si: Ambijent i rregulluar shum mirë ,presim klijent serioz. Kontrat te noteri

✅Sipërfaqja e Lokalit #75m2

✅Qmimi per Shitje 140.000 euro

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️⬇️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com

Për ofertat tjera pelqeje faqen tonë në fb👍Like
Gjith her me ofertat mat mira ne treg mos hezito pleqeje faqen ton do te informohesh me risi tjera

fb: Agjensioni Rini⬇️

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim