Shes dy lokale ne Prishtine.

0 EUR

Shitet nga: Era 12 Sht 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes dy lokale te qafa ne Prishtine, njeri ka madhesine prej 22 m2 me qmim, 22000 euro, dhe tjetro ka madhesine prej 35 m2, me qmim 35000 euro.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione