Shes lokal 184m2 qendren tregtare Nartel Center!

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 22:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet banesa 2-dhomeshe ne Ulpiane!DELTA 58 000 EUR
Ofrohet me qira banesa 55m2 te Muhaxheret !DELTA 300 EUR
Zyre 151m2 me qira n'qender prapa teatrit kombetar -
Shitet banesa 58m2 ne Bregun e Diellit!DELTA 1 150 EUR
Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania.
Lokalet kane madhesi te ndryshme prej 33m2 deri ne 230m2 dhe ndodhen ne katin e 1,2 dhe 3 te objektit 20-katesh ku 4 kate jane te destinuara per afarizem dhe te tjerat per banim.Objekti eshte ne mes te 3 qendrave tregtare afer 30-kateshes e cila eshte ne ndertim e siper.Lokalet kane lartesi prej 6m2 me mundesi te shendrrimit edhe ne 2 nivele.Shitet nga personi i autorizuar nga Nartel Center
Çmimet per lokalet jane:
Kati l-2300 euro per m2
Kati ll-2000 euro per m2 dhe Kati lll-1500 euro per m2.Mund te blehen edhe me keste
Informata 049 157 113 044 556 777 049 445 711
DELTA Patundshmeri

Rr. Bajram Kelmendi
+38349445711
delta-ks@outlook.com
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes 80m2 me qira tek qafa!DELTA -
Zyre 200m2 me qira ne qender!DELTA 750 EUR
Shitet banesa 62m2 ne lagjjen Dardani!DELTA 78 000 EUR
Leshohet banesa 3 dhomshe me qera te Qafa !DELTA 300 EUR
Në fillim