Shiten 2 lokalet te lesnas ne Ulpiane!DELTA

390 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 17:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per shitje banesa 53m2 ne Mati 1- DELTA 44 000 EUR
Ofrohet per shitje banesa 65m2 ne Qender !DELTA 130 000 EUR
Banese 80m2 me qira ne Pejton-Nenaklimi!DELTA 300 EUR
Ofrohen per shitje 3 lokale te Mati 1 !DELTA 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Jane te leshuara me qira dhe ndodhen ne perdhes.
Kontakti 044 556 777 049 157 113 049 445 711
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes komode 88m2 me qira n'Bregun e Diellit!DELTA 400 EUR
Leshohet lokali meq qera ne Ulpiane !DELTA 0 EUR
Shes banes  77m2 ne qender me list poseduese!DELTA 1 050 EUR
Ofrohet lokali me qira ne Lagjen Qershia !DELTA 0 EUR
Në fillim