Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 02 2022 03:37

Shiten Dy Lokale Ne Rrugen A @Prishtina038

EUR

Publikuar: Korr 02 03:37
Shikime: 544
🌀Shitën Dy (2) lokale kontrata bëhet të Noteri
🌀Çmimi 3300 € m2
🌀📞+383 (0) 48 40 11 11
📍#RrugaA Prishtinë
🌀Sipërfaqja lokaleve është 84 m² dhe 53 m2
🌀Në katin Përdhesë janë të dyja lokalet
🌀Lokali posedon:
🌀Banjo
🌀Nxemje
🌀Ujë 24h
🌀Agjencioni PRISHTINA038
🌀KODI:4766
🌀📞+383 (0) 48 40 11 11
🌀📞+383 (0) 48 40 22 22
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione