Shiten lokalet ne qendren tregtare Nartel Center

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 06:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet për shitje banesa 88m2 te Mati 1-DELTA 82 000 EUR
Banesë 74m2 në shitje te 4 Llullat !DELTA 70 000 EUR
Banes me flete poseduese n'lagjen e Spitalit!DELTA 0 EUR
Ofrohet per shitje banesa ne Mati 1, rruga C!DELTA 52 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania.
Lokalet kane madhesi te ndryshme prej 33m2 deri ne 230m2 dhe ndodhen ne katin e 1,2 dhe 3 te objektit 20-katesh ku 4 kate jane te destinuara per afarizem dhe te tjerat per banim.Objekti eshte ne mes te 3 qendrave tregtare afer 30-kateshes e cila eshte ne ndertim e siper.Lokalet kane lartesi prej 6m2 me mundesi te shendrrimit edhe ne 2 nivele.
Çmimet per lokalet jane:
Kati l-2300 euro per m2
Kati ll-2000 euro per m2 dhe Kati lll-1500 euro per m2.Mund te blehen edhe me keste
Informata 044 556 777 ose 049 157 113
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira banesa 55m2 ne Mati 1- DELTA 250 EUR
Ipet me Qira Banesa Moderne në Lagjen Pejton !DELT 450 EUR
Ofrohet lokali 300m2 me qera ne Qender !DELTA 2 000 EUR
Banesa 78m2 me qera ne Bregun e Diellit !DELTA 350 EUR
Në fillim