Shitet lokal 80m2 afer sheshit!DELTA

450 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 20:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira banesa 95 m2 te Parku i Qytetit 700 EUR
Objekt 500m2 me qira ne Bregun e Diellit!DELTA 0 EUR
Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA 105 000 EUR
Ofrohet banesa me qira te Siriusi !Delta 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Lokali eshte ne perdhes i leshuar me qira,me flete poseduese.
Kontakti:044 556 777---049 157 113--049 445 711
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shiten lokalet ne qendren tregtare Nartel Center 0 EUR
Banes me qira te 4 llullat 250 euro !DELTA 250 EUR
Ofrohen 3 hektar per ndertim tek Marigona Residenc 0 EUR
Shiten banesat 52,87 dhe 120m2 ne Mati 1!DELTA 800 EUR
Në fillim