Shitet lokali 100m² ne sheshin "Nena Terezë"

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë në SHITJE në qendër mbrapa "Dormeo" në rr."Hajdar Dus 180 000 EUR
Banesë me QIRA afër qendrës, mbrapa Teatrit 320 EUR
Ofrohet për QIRA zyra në qendër afër sheshit 580 EUR
Lokal me QIRA 100m², mbrapa Hotel "SIRIUS" 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet lokali 100m² ne sheshin "Nena Terezë", lokali eshte ka pozite fantastike, ne nivel me sheshin - pa shkallë, i pershtatshem per restorant dhe kafiteri, butik etj.
Çmimi sipas marreveshjes.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA në Aktash te ExtremPizza 250 EUR
Banese me qira ne Aktash te "ExtremPizza" 300 EUR
Objekt afarist ne Pejton me sipërfaqe prej 800m² 8 000 EUR
Zyre me qira në qendër, te kinemaja "ABC" 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione