Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 16 2022 03:43

Shitet lokali 100m2 dhe tarasen 50-60 m3

Publikuar: Gush 16 03:43
Shikime: 1776
Lokal ne shitje lagja Bregu i diellit,
Ka pozite te mire dhe infrastrukturë te plot,perkthim I menjehershem,
i pershtatshem per Restoran,Ordinanc etj

Lokali eshte me 3 hyrje te veqanta, ka 100 m2, dhe terrasen 50-60 m2.
#shitet#Lokali#Prishtinë#Bregu i djellit

Agjensioni për Patundshmëri
Prime Kosovo Real Estate

044/174-550

Instagram: https://instagram.com/primekosovo
e-mail: [email protected]
Përshkrimi i linkut

Prime Kosovo

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
44174550

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione