Shitet lokali 130m² ne rrugen B, mrapa Royal Mall

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HomeLink RealEstate Dje 19:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

130 000 EUR

Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrojme per shitje lokalin ne rrugen B, menjehere mrapa Royal Mall-it. Lokali ka 130m², ndertim i ri me leje. Kontrata behet te noteri. Momentalisht lokali eshte i leshuar me qira.

Çmimi 1000€/m², i diskutueshem.

Kodi E248
📞 +383 45 550 554 (viber&whatsapp)
📞 +383 49 111 742
✉ agjensioni.homelink@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim