⭕️Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: HOLDING Sot 05:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
⭕️Shitet lokali 152m2 ne Lagjen Dardania përball shkollës "Xhemail Mustafa"
⭕️ÇLokali ka një pozite te mire dhe është i përshtatshem per qfarëdo veprimtarie
⭕️ÇLokali posedon dokumentacion të rregullt .

⭕️Çmimi :sipas marrëveshjes .

Për informata më të hollesishme na kontaktoni në numrat tanë

??+37744 521 055
??+37744 59 59 79
??+38649 521 055
HOLDING
Ne jemi agjensioni kontraktues për patundshmëri i cili ofron: Shitblejre Qiramarrje Qiradhënie Ndërmjetësime etj,
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtine Tregoje në hartë
044521055
HOLDING
  Online
044521055
Leaflet
⭕️Shitet banesa 115m2 ne katin e 3-te ne Lagjen Ma 0 EUR
⭕Shitet lokali 46m2 neto në lagjen Dardania (te sa 220 000 EUR
URGJENT KEKOJ BANES ME QIRA NE TOPHANE PER FAMILJA 0 EUR
⭕Shitet shtëpia 167.5 m2 në Veternik Swiss Vilage⭕ 200 000 EUR
Në fillim