Shitet lokali 318m2 afer qendres te parku!DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 17:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet banesa 75m2 ne Ulpiane prapa AAK!DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira banesa 55m2 ne Ulpiane !DELTA 500 EUR
Banesa me qira e mobiluar ne Rrugen B !DELTA 350 EUR
Ofrohet banesa nje dhomshe me qera te Qafa !DELTA 200 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Ofrohet per shitje lokali afarist i cili ndodhet afer qendres se qytetit perkatesisht tek parku i qytetit.
Lokali ndodhe buze rruges kryesore dhe ka madhesi prej 318m2.Eshte i pershtashem per nje mori veprimtarish,
[depo te barnave, sport caffe,puntori te ndryshme, fitnes, puntori per prodhimin e brumerave dhe embelsirave etj.
Çmimi per m2 eshte 700 euro
Kontakti:044 556 777---049 157 113---049 445 711
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet lokali 82m2 ne qender te hotel Grand!DELTA 310 000 EUR
Shitet banesa 67m2 ne Qender/Aktash!DELTA 1 400 EUR
Shitet banesa 75m2 per zyre ne perdhes te Grandi! 120 000 EUR
Shitet toka 5 ari truall ne lagjjen 038!DELTA 16 000 EUR
Në fillim