Shitet lokali 376m² te Cima Construction ne Arberi

2 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate 11 Maj 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë moderne 270m² me qira në Arbëri/Dragodan afër Pandore 1 400 EUR
SHITET banesa ne Qender, 59m2 ,kati i 1. 160 000 EUR
Banese me qira ne Aktash te "ExtremPizza" 300 EUR
Banesë me qira në Lakrishtë, mbrapa ProCredit Bank 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet lokali 376m² te Cima Construction ne Arberi, lokali eshte ne katin perdhese, me pamje nga ambasada austriake, ka pozite fantastike, shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesore.
Cmimi 2500 euro/m².
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shtëpi moderne në lagjen "MATI I" te Mileniumi 165 000 EUR
Shitet banesa ne Ulpiane kati perdhese 58m2 85 000 EUR
Lokal me QIRA 100m², mbrapa Hotel "SIRIUS" 250 EUR
Shitet banesa ne Ulpiane D9 85 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione