Shitet lokali 50m2 ne lagjjen e Muhaxhereve!DELTA

1 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 13:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes ne shitje 64m2 ne DARDANI !DELTA 75 000 EUR
Ofrohet banesa komode me qira ne Rrugen B !DELTA 400 EUR
Ofrohet per shitje banesa 60m2 ne Arberi !DELTA 52 000 EUR
Ofrohet Toka ne shitje ne Gërmi 📍 (15 ari) !DELTA 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Ne lagjjen e "Muhaxhereve"prane ambasades "Zvicerane"ofrohet per shitje lokali afarist me pamje kah rruga me madhesi 50m².Lokali eshte ne fazen e fundit te punimeve,ndodhet ne katin e pare.
I pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesore,ndertim cilesor e lokacion i favorshem.Kontrata behet tek noteri.
Çmimi per m² eshte 1600€
KODI:4075
Kontakti:044 556 777--049 157 113--048 556 777--049 445 711
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me qira ne Mati 1 (superviva 1) !DELTA 300 EUR
Ofrohet me qira Shtepia luksoze , QERSHIA !DELTA  1 200 EUR
Shitet banesa 130m2 ne Dardani(Kurriz)!DELTA 120 000 EUR
Zyre prej 600---2600m2 me qira afer qendres!DELTA 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione