leshohet lokali me qera

0 EUR

Shitet nga: floim 19 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
lokali ka siperfaqe 270 m2 , podrum dhe 3 kate, gjendet ne rrugen Pz-Gj
Leaflet
Në fillim