Lokal në Sheshin Shadervan-Prizren

0 EUR

Shitet nga: Diedon Sot 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Shitet lokali ne qender te Prizrenit, ne sheshin shadervan. Lokali posedon podrum, dhe dy kate. Kati i pare me 28m2 , podrumi 20m2 .Lokali eshte me dokumentacion komplet dhe i pershtatshem per shume veprimtari.

Cmimi sipas marreveshjes.
Leaflet
Në fillim