lokali, inventar per parukiere dhe banes

1 EUR

Shitet nga: Mebusan Bobaj 17 Korr 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes lokalin afarist te gatshem per biznes,si dhe inventarin shum te ruajtur per parukere femrash
Mebusan Bobaj
+38344159745
Leaflet
Në fillim