Lokali jiper me qira ne Prizren

0 EUR

Shitet nga: Ramadan 21 Korr 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Ne Prizren, qender afer qylahanit dhe perballe hotel cityit 120 m2, me wc , podrum dhe standartet moderne jepet lokalet me qira.
Leaflet
Në fillim