Restorant Caffe Miri tek Lorik Center në Prizren

18 000 EUR

363 000 EUR

Shitet nga: Korab Kastrati Dje 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Jepet me Qera lokal : Restorant Caffe MIRI i kompletuar tek Lorik Center në Prizren.

for Rent : Restaurant Caffe MIRI at Lorik Center in Prizren.

Kiralık: Restoran Caffe MIRI, Prizren'deki Lorik Merkezinde.

Adresa: Tek Lorik Center në Prizren .
Shitet/ Jepet me qera : Lokal ( Caffe Bar Miri).
, sip. netto 165 m2*******
- Inventar modern lux i kompletuar, me afro 200 ulse brenda dhe jashtë ne terrace. Me sip. 165 m2 brenda dhe afer 300 m2 terrace me qadra komplet inventar te ri ne terrace.
- Klimatizim , aspirim , nxjemje .
- Kuzhina kompletuar me
- Sgare dhe furre picave te re.
- Inventari modern dhe cilesor, i blere i ri komplet nga jashte.
2 banjo , terrace jashte per vere. Projektor per per te pare sport per jashtë.
Kamera IP per ti percjell nga telefoni ose kopjuteri. Internet ipko bussines. Program profesional per kamarjera , per menaxhinin real te stokut. 2 kopjutera per shfrytëzim te internetit free per kliente. Frigoriferat e ri , lokali me qera , me qira
Afro 100 parkingje pa pagese jashte . Klientele e zgjdhur.
Çmimi qerase: 18.000€/viti.
Cmimi shitjes 2.500€/m2
.............................................................................
Lokacioni: Prizren Tek Lorik Center , ndertesa firmes MIRI shpk- Prizren.
• Per informate : 049 30 30 80
Email: korab_3@hotmail.com
Korab Kastrati
049303080
Leaflet
Në fillim