Shes bar-restorant me siperfaqe 240 m2.

150 000 EUR

200 000 EUR

Shitet nga: AN.AL.AL. 04 Gush 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shitet bar-restorant me siperfaqe 240 m2+1500 m2 toke rreth e perqark.Restoranti dhe toka jane me hipoteke.Restoranti ka kuzhine ital;iane te kompletuar.Ka uje e energji 24 ore ne 24.Ka 2 shpime per uje me nga 200 metra thellsi secili,funksional.Ka brenda rrethimit 100 vende per parkim automjetesh dhe 20 vende jashte rrethimit.Ka funksionuar me pare si bar restorant dhe lokal dasmash dhe eventesh te ndryshme.Shitet per arsye familjare me cmim 150000 euro..Restoranti ndodhet ne Tirane-Shqiperi,
AN.AL.AL.
  Online
00355695291520
Leaflet
Në fillim