SHITET Objekti afarist ne Prizren

0 EUR

Shitet nga: Hanis Basha Dje 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SHITET Objekti afarist,i cilika 1740 m2 dyqan plus 380 m2 depo,me ashensor dhe sistemin të veten të nxemjes qendrore.
Posedon parkingun e vet me rreth 750 m2.
Objekti është me leje ndertimore...dhe është i ndërtuar në truallin me sipërfaqe të pergjithëshme prej 27 ari.
Objekti gjindet në dalje të Prizrenit në drejtim të Prishtinës/Suharekës/,mu pranë Drejtorisë Regjionale të Policisë.
Informatat në tel/viber/whatsapp +377 44 518 901
Leaflet
Në fillim