Publikuar: Gush 12 2022 08:44

Shitet Lokali 90m2 afër Ambulantës së vjetër në Vushtrri

Publikuar: Gush 12 08:44
Shikime: 267
iKODI 0800

Shitet Lokali 90m2 afër Ambulantës së vjetër në Vushtrri, rruga Enver Musa / 22 maji. Loklai është në përmasa ideale dhe i përshtatshëm për qfarëdo veprimtarie.

045 251 251
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione