⭕️Objekti me qira në FushëKosovë 3600m2

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: HOLDING Sot 03:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 3600 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
⭕️Objekti me qira në FushëKosovë 3600m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim