Objekt Afarist 700m2 me qira ne Veternik

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 05:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi  184m2 në shitje në Gërmi. 280 000 EUR
Zyre 60m2 me qira në Ulpianë. 350 EUR
Banesë – Zyre 30m2 me qira në Shesh. 300 EUR
Banesë 74.58m2 neto në shitje te Mati 1. 87 000 EUR
Objekti gjendet ne Veternik, afer restaurant “Rron”.
Objekti ka gjithsej 3 kate plus bodrumin.
Objekti ka gjithsej 15 hapsira pune ku : Kati perdhesë ka 7 hapsira, kati i 1-rë ka 6 hapsira, nenkulmi ka 1 hapsire (te madhe), bodrumi ka 1 hapsire (te madhe), si dhe ka dy garazha. Ka mundesi te ndarjes se hapsirave sipas kerkeses.
Objeki gjithashtu posedon oborr 1700m2, I cili ka nje pozite mjaft te pershtatshme.
Objekti eshte I pershtatshem per veprimtari te ndryshme si: Spital, Ordinancë, Shkollë, Ambasadë etj.
Objekti eshte ne fazat finale ku mundesohet perfundimi I objektit sipas nevojave te klientit.
Çmimi sipas marreveshjes.

ID e shpalljes: 50020

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 88m2 me qira në Bregun e Diellit – ONTEXI 450 EUR
Lokal 298m2 me qira në Lagjen e Spitalit. 2 000 EUR
Objekt afarist 260m2 me qira. 3 000 EUR
Lokal 110m2 me qira në Dragodan. 1 000 EUR
Në fillim