Objekt–Depo 400m2 me qira në Prishtinë – Mitrovic

900 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 08:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banese 103.67m2 ne shitje te Dukagjini Residence 114 000 EUR
Zyre 55m2 me qira ne Qender. 400 EUR
Banesë 56.6m2 në shitje në Dardani. 72 000 EUR
Lokal 128m2 në shitje në Tophane. 166 400 EUR
Objekti gjendet në Magjistralën Pristinë – Mitrovicë afër BAS – TRADE ne rruge kryesore. Objekti posedon infrastrukturë të rregulltë, parking rreth 400m2. Objekti ndodhet në një pozicion shumë të mirë për zhvillimin e biznesit sepse ka qasje të menjëhershmë në rrugë dhe lidhje ne autostradë me të gjitha rajonet e Kosovës. Objekti posedon 400m2 hapsirë, 1 zyre dhe 1 Banjo.

ID e shpalljes: 50064

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
045688588
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi  184m2 me qira në Gërmi. 900 EUR
Banesë 130m2 me qira në Tophane. 400 EUR
Banesë 130m2 me qira në Qendër. 500 EUR
Lokal 90m2 me qira në Emshir – Kalabri. 500 EUR
Në fillim