Shpalljet e kompanisë Publikuar: Dhj 08 2023 07:56

Ofrohet PËR QIRA Objekti 2800 m²

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 08 07:56
Shikime: 43
Ofrohet PËR QIRA Objekt shumë i mirë në magjistralen Vushtrri - Prishtinë

2800m²│3 Kate│Parking

Në magjistralen Vushtrri - Prishtinë, në një pozitë përfekte për të bërë biznes jemi duke e ofruar për qira këtë super objekt, i finalizuar kohë më parë deri ne detaje, i përshtatshem për shumë veprimtari biznesore që dëshirojnë ta zgjerojnë veprimtarin e tyre në këtë lokacion.

Përfshinë sipërfaqe prej 2800m² në total, i ndarë në 3 kate. Përdhesa dhe Kati 1 është hapësirë komplet e hapurë, e punuar me pllaka, ventilimin e ka të punuar komplet, ndriçim shumë të mirë. Kati i dytë është i ndryshueshëm nga dy katet e para, ku është mundësia të ndahet si zyre për kompaninë apo në rastë së e merret për restorante mund të kthehet në dhoma hoteli ku keni 6 njësi banimi ku secila dhomë e ka edhe banjon.

Ndër tjerash ky objekt është i përshtatshem për, Restaurante, Mobilieri, Sallone të qeramikave, kolegje, calle center e të ngjashme!

Çmimi: 4,500 € / muaj


Për më shumë informata:

✆ +383 45 287 297 [ Viber & Whatsapp ]
✆ +383 48 287 297
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Enis Lahu

Ne iu ofrojme klienteve tone sherbimet e ndermjetesimit ne shiteblerjen e patundshmerive si toka, lokale, banesa, shtepive, e te ngjashme, ne menyre qe klientet tone te gjejne ate qfare kerkojne.

Si dhe ne kuader te ketyre sherbimeve qe i ofrojme per patundshmerite ne fjal, ne jemi ne gjendje edhe tua bejme projektet e enterierit si kompani e specializuar per enterier [NEW MODEL DESIGN] te banesave, lokaleve, shtepiave e cdo gje qe lidhjet me keto sherbime.

Kujdesi ndaj klientit eshte detyra jone.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr. "Haxhi Zeka" Tregoje në hartë

045287297

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ne iu ofrojme klienteve tone sherbimet e ndermjetesimit ne shiteblerjen e patundshmerive si toka, lokale, banesa, shtepive, e te ngjashme, ne menyre qe klientet tone te gjejne ate qfare kerkojne.

Si dhe ne kuader te ketyre sherbimeve qe i ofrojme per patundshmerite ne fjal, ne jemi ne gjendje edhe tua bejme projektet e enterierit si kompani e specializuar per enterier [NEW MODEL DESIGN] te banesave, lokaleve, shtepiave e cdo gje qe lidhjet me keto sherbime.

Kujdesi ndaj klientit eshte detyra jone.
Rr. "Haxhi Zeka" 045287297

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione