Jepet me qera hapsirë afariste 300m2 + oborri 50h

0 EUR

Shitet nga: Ramadan Hoxha 18 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Jepet me qera hapsirë afariste 300m2 + oborri 50 ari.
Mund të shfrytëzohet si garazhd për mjete të mëdha, për mjete të vogla, si depo apo për qëllime tjera.
Brenda objektit gjinden dy zyre dhe 1 objekt përcjellës jashtë objektit kryesor.
Hapsira afariste ndodhet afër parkut industrial në magjistralen Prishtinë-Pejë (M9) Korroticë e Epërme - Drenas.
Çmimi me marrveshje.
Tel + Viber
1. +37744291060
2. +37744655432
Ramadan Hoxha
+37744291060
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione