LINA Shitet objekti 300m2 me 40 ari toke ne PRELEZ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 000 EUR

Adresa: Prelez magjitralja Ferizaj Prishtine
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet; Objekti 300m2 me 40 ari tokë
Adressa; Në Prelez Magjistralja Ferizaj Prishitne
50m rreth magjistrales
Objekti është i paisur me infrastruktur, ndriqim dhe po ashtu ka parking te mjaftushëm.
Lokali është i pershtatshem për shume veprimtari biznesi.
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim