LINA-SHITET Objekti me 116 ari Babush Fr Pr127/17

550 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 11:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj

Shitet:Parcela 116 ari dhe
Objekti per biznes i cili ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë.
Objekti është në Babush.
Objekti eshte i destinuar per biznes te mbeturinave te metalit, ka peshoren, trafo personale 200 KW dhe 30 ari plato betoni
Ky objekt është në parcelën prej 116 ari
Prone e shqiptarit dhe dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër Etc-se
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Në fillim