Objekti me qira 1000 m2 Lubizhd 700 euro

700 EUR

Shitet nga: Vali 18 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Objekti gjindet perball Hotel Goldit ne Lubizhd afer tregut te veturave e pershtatshme per puntori te ndryshme ose depo, objekti ka parkingun e vet.
Çmimi 700 euro/muaj
Kontakti 049 250-250 dhe 049 240-240
Leaflet
Në fillim