Ofrojm sherbime pastrimi profesionale

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Alfa Cleaning ( kompania e pastrimit) 08 Korr 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Kompania e pastrimit Alfa cleaning ben pastrimin e shtepive , banesave , objekteve te ndryshme , makinave brenda dhe jasht , tepiave dhe gjithqka tjeter qe ka te bej me pastrimin ne menyren me te avancuar
Alfa Cleaning ( kompania e pastrimit)
+38345635153
Leaflet
Në fillim