LINA-Ipet me qera objekti 500m2 Ferzaj

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 11:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
Hapësirat
Të tjera
Ipet me Qera: Objekti 500m2

Ky objekt plotson kushtet për shumë veprimtari biznesi.
Objekti gjindet perball Daffi Betonerkes rruges per Gjilan
Pronari shqipetar dhe me dokumentacion ne rregull.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër Rest.ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Në fillim