Leshohet Dyqani me qera 160m2.

0 EUR

Jepet me qera nga: Ardian 15 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjakovë
Hapësirat
Të tjera
Ipet lokali me qera.
Lokali gjindet në qendër te qytetit te Gjakovës,afer samaforave te qytetit dhe TEB Bankës.Dyqani eshte 3 kate, gjithsejt 160m2, poashtu eshte i paisur me dy WC.
Kontakt:044-188-129
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione