LINA-IPEN DY OBJEKTE ME QERA NE KAQANIK 77/16L

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
Elez Han
Sipërfaqe
1300 m2
Komuna
Kaçanik
Hapësirat
Të tjera
Ipen objektet me qera
Adresaa:Kaqanik
Kuadratura:1300m2 objekti 1 dhe 500m2 objekti 2
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqipetar.


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim