Publikuar: Qer 24 2022 02:57

Ipet lokali me qira

Publikuar: Qer 24 02:57
Shikime: 146
Ipet lokali me qira, në lagjen Kalabria, rruga Dervish Hima, me sipërfaqe 1420m2.
Kati përdhesë me qasje në rrugën krysore.
13 parkingje brenda në garazhë dhe parkingje shtesë para objektit.
Për më shumë informata na kontaktoni në nr. 049373333.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione