Leshohet objekt afarist me qira te Qafa

Jepet me qera nga: Lirim Sot 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Leshohet objekt afarist me qira te Qafa,
Kati 1: 600 €
Kati 2: 400 €
Kati 3: 400 €
Objekti mund te perdoret gjithashtu edhe per banim, dhe ekziston mundesia qe te leshohet i ter objekti komplet me qira, nje kat ka siperfaqe prej, 75m2.

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511
Leaflet
Në fillim