Lokal me qira në Dardani #iBRO GROUP

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Të tjera
Lëshohet me qira lokali në lagjen Dardania konkretisht prapa Postës së Madhe.Lokali ndodhet në një zonë mjaftë të mirë të qyetit ka hapsirë të mjaftueshme dhe është super i përshtatshëm për afarizëm.Lokali është i ndarë në dy pjesë dhe ka hapsirë gjithsej prej 103 m2.Poashtu lokali lëshohet edhe ndaras varësisht prej kërkesës, ku njëra pjesë posedon hapsirë prej 33 m2 dhe pjesa tjetër ka 70m2 Çmimi i qirasë për komplet lokalin është 500 EUR; kurse ndaras 300 EUR - për secilën pjesë.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383-44 85 75 65 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet shtëpia në ULQIN  #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në Ulpianë  #iBRO GROUP 200 EUR
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione