Lokal me qira ne Qender te Prishtines

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Aplus Sot 02:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aplus
Objekt Afarist me Qira afer Gorenjes 3 000 EUR
Banesë në Shitje afër Shkollës Elena Gjika 62 000 EUR
Zyre me qira ne qender te Prishtines 0 EUR
Banesë per Zyre ne Qender te Grandi 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Hapësirat
Të tjera
Ofrohet per qiradhenie lokali ne qender te prishtines afer shkolles fillore Elena Gjika , 150 metra afer sheshit dhe kuvendit te Kosoves. Lokali ka siperfaqe prej 85m2 eshte i pershtatshem per zyre apo veprimtari tjera afariste. Çmimi 330 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Aplus
Agjencioni për Patundshmëri ''Aplus'' Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com A+ Real Estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ulpianë Tregoje në hartë
044 666 074
https://aplus.patundshmeri
Aplus
  Online
044 666 074
Leaflet
Aplus
Banesë në shitje tek  Mati 1 0 EUR
Shtëpi në Tek Lagjja Jonë 245 000 EUR
Banesë me qira në lagjën Pejton 250 EUR
Lokal me Qira në pjesën e vjetër të Qytetit 360 EUR
Në fillim