Hapsirë Afariste-Buzë Shadervanit-400m2

0 EUR

Jepet me qera nga: Mergim 07 Jan 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Hapësirat
Të tjera
- Perdhesa - 200 m2 / Hyrje prej rruges e ndarë per hapsirat
- Kati 1 - 200 m2 / te lidhta me shkal mbrenda
- Klimatizim, Ventilim, Ngrohje, Toileta

Per informata ma te hollesishme kontaktoni ne Nr. +383 44 190 745 / Viber +41 79 173 87 86

*Podrumi, Kati 2 dhe Kati 3 jan te zena per Hotel dhe nuk ipen me qera.

Në fillim