Lëshohet me qera lokal ne Prizren

0 EUR

Jepet me qera nga: Rilind Sot 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Hapësirat
Të tjera
Lëshohet me qera lokal ne Prizren afer spitalit pran zjarrfiksave te stacioni i policis alfa. Lokali eshte i kompletuar dhe ka 120 m2. Poashtu posedon parking perball lokalit. Te gjith te interesuarit te lajmrohen ne +38345971179
Leaflet
Në fillim