LËSHOHET ME QERA LOKAL NË PRIZREN

0 EUR

Jepet me qera nga: Ruzhdi Sot 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Hapësirat
Të tjera
Lëshohet lokali me qera në Prizren afer spitalit pran zjarrefiksave te statcioni i policis alfa. Lokali eshte i kompletuar dhe ka 120 m2. Poashtu posedon parking perball lokalit. Te gjithe intersuarit te lajmrohen ne +393203554780 (Viber dhe WhatsApp)
Leaflet
Në fillim