LINA-IPET PODRUMI DHE LOKALET ME QERA 72/16L

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
Ne qender ne Shtime
Sipërfaqe
200 m2
Komuna
Shtime
Hapësirat
Të tjera
Ipet podrumi dhe lokalet me qera
Kati perdhes:Podrum
Kati -II- 2 Lokale +Wc
Adresaa:Shtime
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqiptar


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el; lina_banesa@hotmail.com
Adresa:Rr.Recakut afer ETC

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim