LINA-IPET PODRUMI DHE LOKALET ME QERA 72/16L

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 23:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shtime
Hapësirat
Të tjera
Ipet podrumi dhe lokalet me qera
Kati perdhes:Podrum
Kati -II- 2 Lokale +Wc
Adresaa:Shtime
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqiptar


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el; lina_banesa@hotmail.com
Adresa:Rr.Recakut afer ETC

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione