Publikuar: Qer 07 2023 11:11

Leshohet me Qera Objekti Afarist

Publikuar: Qer 07 11:11
Shikime: 16
Lokacioni: Rruga Nazim Gafurri (perballe Agjensionit Kunder Korrupsionit)
Siperfaqja: Afer 1000m2
Objekti eshte i pershtatshem per veprimtari afariste - sherbyese.
Si dhe objekti eshte i pajisur me inventar, sistem te zerimit, alarma etj.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
16
048879779

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione