Publikuar: Maj 26 2023 06:04

Lokal 83m2 me qira në Emshir - ( Kompleksi Dardha).

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 26 06:04
Shikime: 1
Emshir - Qendra Tregtare Dardha,

Hapësirë Afariste : 83m2

Lokali gjendet në kompleksin”Dardha” në katin 0. Lokali ka një hapsirë të madhe e cila mund të ndryshohet sipas kërkesës, posedon ngrohje qëndrore me termokos, kondicioner si dhe ofrohet siguri e lartë dhe parking të mjaftueshëm.
Lokali ndodhet në një pozicion shumë të mirë dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione