Publikuar: Sht 29 2023 07:22

Lokal me qira në Hajvali

Publikuar: Sht 29 07:22
Shikime: 4


-
57m2

-
Ofrohet pë qira lokali në Hajvali, në rrugën kryesore afër Postës dhe Xhamisë së Hajvalisë.
Lokali është në fazën përfundimtare të punimeve, gjendet në një lokacion shumë të mirë me frekuentim të njerzëve gjatë gjithë kohës.
Është i përshtatshëm për barnatore, dyqan, zyra të ndryshme dhe shumë veprimtari të tjera.


-
✆+ 383 (49) 755 554 | viber, whatsapp |
✉ e-mail : [email protected]
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
+38349755554

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione